هوالشافی
ویزیت مجازی

سلام بر مشتاقان سبک زندگی و تغذیه سالم

دکتر مجید سلطانپور غریبدوستی

پزشک متخصص طب سنتی ایرانی

  • مراجعین محترم مطب که قبلا مراجعه حضوری داشته اند و عزیزانی که تمایل دارند برای اولین بار ویزیت شوند ولی به خاطر شرایط موجود قادر به مراجعه حضوری نیستند، فرم شرح حال مخصوص و هدفمندی تهیه شده که لطفا ابتدا آنرا تکمیل فرمایید.
  • این فرم شرح حال هم به منظور طراحی برنامه غذایی ويژه کاهش و افزایش وزن، اصلاح تغذیه و رسیدن به وزن سلامتی بر اساس آموزه های تلفیقی مکتب طب ایرانی و شواهد طب رایج است و هم مخصوص عزیزانی است که تمایل دارند برای بهبود سلامتی یا درمان بیماریهایشان بر اساس تغذیه درمانی مکتب طب سنتی ایرانی اقدام نمایند.
  • در فرم شرح حال، امکانی در نظر گرفته شده تا یک عکس از زبان در حالت ناشتا که به صورت عادی و بدون فشار از دهان خارج شده و یک عکس تمام رخ از گردی چهره ترجیحا بدون آرایش در حالت ناشتایی برای بررسی بهتر شرایط فرد ارسال شود.
  • لطفا پس از تکمیل فرم شرح حال نام و نام خانوادگی خود را به واتساپ پشتیبان مطب 09334827255 اطلاع دهید. طول هر دوره درمان تحت نظر آقای دکتر سلطانپور دو هفته است. پس از بررسی فرم شرح حال، پاسخ از طریق واتساپ پشتیبان مطب 09334827255 به اطلاع فرد خواهد رسید و هماهنگی های بعدی و پرداخت وجه ویزیت انجام خواهد شد.
  • نتیجه مشاوره برای عزیزانی که تا پایان چهارشنبه هر هفته شرح حال خود را برای رژیم غذایی آنلاین، اصلاح تغذیه، کاهش و افزایش وزن و مشاوره و ویزیت آنلاین تکمیل نموده باشند، حداکثر تا پنج شنبه یا جمعه آخر همان هفته، به شماره واتساپی که ثبت کرده اند یا آدرس ایمیلی که در این فرم وارد شده، ارسال خواهد شد، بنابراین ثبت شماره واتساپ یا آدرس ایمیل صحیح الزامی می باشد.
  • در پاسخ دادن به سوالات هر دو فرم شرح حال، گزینه ای را انتخاب کنید که ویژه گیها و مشکلات واقعی شما را توصیف کند و نه خصوصیاتی که فکر می کنید بهتر هستند و یا دیگران از شما توقع دارند. پاسخ درست یا غلط وجود ندارد. به هیچ وجه گزینه ای را که در مورد شما صدق نمی کند، به این دلیل که فکر می کنید گزینه بهتری است انتخاب نکنید، چون در این صورت نتیجه بدست آمده مغایر با خود واقعی شما خواهد بود. بنابراین صادقانه پاسخ دهید تا به امید پروردگار مزاج واقعی خودتان و تشخیص و تجویزی دقیق ارایه گردد.

مشاوره و رژيم غذایی آنلاین

تغذیه درمانی، کاهش و افزایش وزن!

مشاوره ویژه جلسات پیگیری

حفظ سلامتی و درمان خود را پیگیری کنید!